top of page

 

 

Cześć wszystkim!

Nazywam się Magda i jestem założycielką serwera jak i głównym adminem. Jakoś tak się poskładało, że znowu założyłam coś swojego i szczerze mówiąc, jestem z tego powodu bardzo zadowolona! RPG to moje ulubione hobby i poświęcam na to sporo wolnego czasu.

Na serwerze zajmuje się praktycznie wszystkim, jednak moją ulubioną rzeczą jest wymyślanie, jak jeszcze mogę uprzykrzyć życie Waszym postaciom jako Mistrz Gry. 

 

Możecie być pewni, że każda z Waszych postaci przynajmniej raz na jakiś czas przechodzi mi przez głowę i staram się umieścić ją w jakimś miejscu w fabule, w którym może się rozwinąć. Mam też tablicę korkową “szalonego mistrza gry”, więc ich imiona są też tam.

 

Najbardziej lubię pisać moimi 20 NPCtami o dupie Maryny - uwielbiam odgrywać różne dramy i rzucać postacie w nietuzinkowe sytuacje. Nie przepadam za rzucaniem kośćmi i używaniem bota, ale cóż - jak trzeba, to trzeba. Lubie sponiewierać postaciami, jednak bardziej emocjonalnie, ale taki już mój styl! 

 

Bardzo zależy mi na tym, by gracze mogli rozwijać swoich bohaterów i staram się doprowadzać do takich właśnie sytuacji, które im w tym pomogą - zależy mi przede wszystkim na dialogach, relacjach między postaciami i tak dalej. Wbrew pozorom też lubię mieć trochę frajdy z rozgrywki, więc prowadzę swoje fabuły w specyficzny sposób.

 

Staram się, jak mogę, by na serwerze grało się przyjemnie, jednak bądź co bądź jestem tylko człowiekiem (który w dodatku pracuje od 9 do 17:30), więc czasami popełniam błędy. Jestem jednak otwarta, na analizowanie ich i poprawę w przyszłości, więc jeśli jest coś, co Twoim zdaniem mogłabym zrobić lepiej w kwestiach serwera (nie życiowych!), to chętnie posłucham. Zależy mi na tym, by serwer się rozwijał, co jest oczywiście niemożliwe bez naszych kochanych użyszkodników!

 

Poza tym moje DMy są zawsze otwarte, więc jeśli masz jakiś pomysł na rozwój fabuły, wydarzenia i tak dalej - to zapraszam. Od zawsze wychodzę z założenia, że gdyby nie Wy, to ten serwer i ta fabuła by nie miała miejsca, więc chętnie przyjmuje wszystkie sugestie.

Maggie

Główny administrator, właściciel serwera, główny mistrz gry

Sami

Moderator, opiekun reklamy, mistrz gry,
niezastąpiony sidekick

Cześć. Przyszłam Cię zjeść.

Znaczy Maggie nade mną pantoflem zamachnęła i tak jakoś się wkręciłam w udawanie, że coś robię. Teraz pewnie pluje sobie w brodę, bo tak naprawdę sama ma więcej roboty, gdy jej podrzucam kolejne sprawy, o których zielonego pojęcia nie mam i tylko marudzę, że dodatkowy kodzik na portalu by się przydał.

 

Wykorzystuję też nadaną mi władzę, bo kto mi zabroni, hehe. Nie rozstaję się z kośćmi i botem, bo tylko te potrafią za mnie podejmować decyzję. Lubię mieszać w życiu postaci (również tych swoich!), więc jeśli potrzebujesz Mistrza Gry, zastanów się dwa razy - masz aż 50% szans, że trafisz akurat na mnie!

 

Moje nic nierobienie opiera się na:

- Administrowaniu - Z jakiegoś powodu pełnię jakąś tam władzę. Nikt nie wie, kto mi dał te prawa i po co to zrobił, ale musicie się teraz ze mną użerać, więc grzecznym być, po gryzę po kostkach!

 

- Byciu MG - tym bardziej morderczym. Chcesz stracić palce albo zmierzyć się z przeciwnikiem silniejszym od Ciebie? Dobrze trafiłeś! - Sprawdzaniu KP - przyczepię się do głupiego szczegółu i zakocham w Twoim wizerunku, ale o tym cicho-sza...

 

- Reklamach - Jak zobaczysz gdzieś prześmiewczy opis naszej poważnej gierki, to możesz być pewien, że natknąłeś się na mnie!

 

- Opieką nad DC - Znikające kanały i szalejące role to prawie na pewno moja sprawka, ale nie mów matce założycielce, że coś zepsułam, okej?! - Truciu tyłka - bo tak.

 

No i tego, wbrew temu co mówiłam wcześniej, wcale nie gryzę. Połykam w całości <3 Elo!

bottom of page