top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Echo “Maskonur” Puffin

Aparycja

Zawód

Studentka

Wiek

22

Pochodzenie

Denver

170 cm | 54 kg

Echo nigdy nie starała się zbytnio o utrzymywanie sylwetki, jednak los obdarzył ją wyjątkowo wysokim metabolizmem. To w połączeniu z ćwiczeniami sprawiło, że dziewczyna jest naprawdę szczupła i ma delikatnie widoczne mięśnie. Sama najchętniej wykonuje ćwiczenia brzucha, dlatego tam można doszukiwać się sześciopaku. Nie myślcie jednak o żadnym potężnym bicepsie - Maskonur nigdy nie potrafiła zrobić więcej niż 3 pompki pod rząd. O dniu nóg również ma zwyczaj zapominać

Postać odgrywana przez:

plamczak66

Historia

Pewnej sylwestrowej nocy na świat przyszedł swego rodzaju geniusz. Oczywiście, nie był to człowiek pokroju Einsteina albo innego Newtona, ale nie można nazwać dziewczyny głupią.


Echo dorastała w mieście razem z rodzicami. Rodzeństwa nie miała i początkowo samotność strasznie jej doskwierała. Jednak szybko oddała się pasji majsterkowania. Była wdzięczna rodzicom, że mieszkali w domu, który posiadał ogród i najważniejsze — warsztat taty. To tam podłączyła swoje pierwsze w życiu kable i skleiła sobie palce kropelką (mama nigdy im tego nie zapomniała i uwielbiała wyciągać zdjęcia przy rodzinnych spotkaniach).


Można by pomyśleć, że tak osobliwe zainteresowania sprawią, że dziewczynka będzie żyła tylko w otoczeniu maszyn. Otóż nie tym razem. Dwójka dzieciaków z sąsiedztwa — Max i Anastasia, bardzo polubiła drewniane samochody zrobione ze starych skrzynek albo katapulty do wodnych balonów. Trójka ta stała się nierozłączna i zostało tak, aż do wyjazdu na studia.


Jej hobby rozrosło się, kiedy dostała swój pierwszy komputer. Wtedy odkryła piękno gier komputerowych, a w nich przecież było tyle ciekawych pomysłów! Jej ulubioną kreacją był pistolet na piłki tenisowe, który zbudowali z tatą. Miał on imitować granatnik z Wormsów, ale mama oczywiście na prawdziwe granaty się nie zgodziła.

Ojciec dziewczyny był bowiem mechanikiem, więc co nieco się na tych sprawach znał. Dodatkowo w wolnych chwilach uczył ją wszystkiego, co wiedział o samochodach. Ku jego zdziwieniu, córka nie wiedziała nic o markach i o tym, który silnik jest lepszy. Ale potrafiła za to naprawić niektóre samochodowe usterki bez niczyjej pomocy.


Lata mijały, a Echo tylko rozwijała się w kierunku tworzenia maszyn. Do majsterkowania dołączyło programowanie. To razem dawało niezwykłe efekty.

Nic więc dziwnego, że z takimi zainteresowaniami i długoletnim rozwijaniem ich, dziewczyna dostała się na Massachusetts Institute of Technology (MIT). Echo natychmiastowo zakochała się w programie swojego kierunku, jakim była inżynieria mechaniczna. Była w stanie nie tylko rozwijać się w swojej pasji inżyniera, ale również poznała wielką grupę fanów gier, z którymi mogła grać na konsolach, komputerze czy też klasycznie przy stole i piwie. Dodatkowo znalazła znajomych, z którymi co tydzień chodziła na siłownię - w końcu nawet nerdy mają prawo dobrze wyglądać. Jednak nie wciągnęło ją to zbytnio - gdyby nie grupa, zrezygnowałaby z zajęć.

Teraz kończyła już czwarty rok swoich studiów. Skupiała się głównie, na pisaniu pracy, dlatego też nie musiała być na uczelni każdego dnia tygodnia. Postanowiła odpocząć i spotkać się z rodziną, żeby potem przez cały rok ciężko pracować na otrzymanie dyplomu.

pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Mocne Strony

+ Największym plusem jest umysł dziewczyny. Potrafi myśleć szybko, niekonwencjonalnie i przede wszystkim praktycznie. Elektronika nie ma przed nią tajemnic, a tata mechanik nauczył ją wszystkiego, co powinna wiedzieć na temat samochodu.

+ Dobra orientacja w terenie. Gry video wbrew powszechnej opinii bycia złem tej planety pozwoliły jej na wyrobienie wyobraźni przestrzennej. Dzięki temu nie potrzebuje być w danym miejscu, żeby wiedzieć jak ono wygląda.

+ Ma gadane. Nie jest trollem, który mieszka w piwnicy u rodziców. Bywała nawet przewodniczącą szkoły, ponieważ uwielbia rozmawiać z ludźmi. Sypie żartami, pociesza w trudnych chwilach i potrafi przegadać prawie każdego.

Słabe Strony

- Niska sprawność fizyczna. Niech nie zwiedzie was sylwetka Echo. Dziewczyna mięśni nie ma prawie w ogóle, jest po prostu szczupła. Dlatego też bieg sprintem dłuższy niż 500 metrów sprawi, że dostanie ona zadyszki i może doświadczyć nawet mroczków przed oczami.


- Kreci wzrok. Siedzenie ciągle przed komputerem, książkami, czy też niewielkimi częściami układów nie zrobiło dobrze oczom dziewczyny. Maskonur nosi soczewki, ale posiada też parę stylowych (z nerdowego: kwadratowe i duże, żeby można było widzieć cały ekran na raz) okularów. Zakłada je jednak tylko w domu, bo wstydzi się swojego wyglądu w nich.


- Ufność. Do tej pory jeszcze nie nauczyła się, że nie należy ufać każdej napotkanej osobie. Wielkie serce sprawia, że czuje potrzebę pomocy każdemu i ma nadzieję, że inni też podchodzą z takim założeniem.

ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

  • Rysunki techniczne do szkoły oraz granie w D&D ze znajomymi nauczyły ją rysować. Nie jest jakąś wielką artystką, ale czasami naszkicuje plan swojego nowego dzieła albo postać z książki, którą właśnie przeczytała.

  • Nigdy nie tknęła książek Władcy Pierścieni i jest to prawdziwą ujmą na jej honorze fana fantastyki.

  • Zwiedziła kiedyś moskiewskie Metro, żeby zobaczyć, czy fabuła Metro 2033 miała jakikolwiek sens.

  • Wszystkie rośliny w jej pokoju są sztuczne. Dziewczyna nie ma do nich ręki. Kiedyś dostała monsterę od drugiej połówki, ale żyła ona tak długo, jak ich związek.

  • Jej najlepsi przyjaciele to przemiła para fanów anime, którzy mieszkają w Ohio. Dorastali wspólnie na osiedlu, ale Max i Anastasia wyprowadzili się do innego stanu przez pracę.

  • Posiada tatuaż ryby na nadgarstku. Ma to na celu wyśmianie znaków nieskończoności robionych w tym miejscu, nawiązanie do jej nazwiska i pseudonimu oraz prowokowanie ludzi, żeby zapytać “Czemu ryba?”

bottom of page