top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Elizabeth DeShawn

Aparycja

Zawód

Starszy Sierżant Operacyjny w US Space Force

Wiek

26

Pochodzenie

Orlando, USA

Dużo młodziej wyglądająca kobieta niż wynika to z jej realnego wieku. Zwraca na siebie uwagę pięknymi rudymi włosami, lekkimi piegami na twarzy i dużym, skupionym wzrokiem w kolorze szafiru. Przystojna dziewczyna o przeciętnej sylwetce o którą stanowczo dba. Mierzy 171cm wzrostu i 59kg wagi. Na sobie posiada obecnie czarno-czerwony strój technika US Space Force

Postać odgrywana przez:

key_ok

Historia

Elizabeth jest trzecią córką państwa DeShawn z czterech. Wszystkie wychował surowy ojciec, który jednak pomimo surowości, kochał swoje córki, po prostu robił wszystko aby te wyszły na ludzi i miały twardy charakter. W wychowywaniu najmłodszych pomagała najstarsza córka, Gabriela, która miała równie bezwzględne podejście do zasad. Elizabeth była z całego grona najbardziej charakterna i niezależna, próbując wiecznie naginać zasady i szukać luk w nich. Poza tym zawsze ciągnęło ją do rozbierania wszelkich rzeczy w domu, rozbierając niejednokrotnie na części radia, telewizory, zabawki czy miksery - zwykle niepotrafiąc złożyć ich z powrotem, przez co miała kłopoty. Nie dało się jednak nad nią zapanować pomimo kar i rozmów. Była trudnym dzieckiem, ale ostatecznie przyniosło to coś dobrego, ponieważ podążyła za tą pasją w przyszłość, stając się specjalistą w mechatronice, elektronice i mikroinżynierii. Pomimo buntowniczej natury, podążyła w ślady najstarszej siostry wstępując do armii, jednakże w zupełnie innym kierunku niż ktokolwiek mógłby podejrzewać.


Dziewczyna zawsze kochała science-fiction i patrzeć w gwiazdy, więc wstąpienie do sił kosmicznych armii USA było bardzo ciekawym pomysłem. Szybko doceniono jej wiedzę i nieszablonowe podejście do problemów, i nawet pomimo wielu reprymend w akademii, zdobyła szacunek oficerów którzy wstawili się za nią. Z biegiem czasu Elizabeth lepiej dostosowała się do wojskowego życia i zasad, a także awansowała po szczeblach kariery, gdzie otrzymała własny zespół i była odpowiedzialna za prace przy promie kosmicznym X-37. Chociaż nie szkoliła się w strzelaniu z broni, to i tak znała wojskowy regulamin, hierarchię i protokoły.


Kiedy wybuchła epidemia, w jej jednostce zapanował chaos, nikt nie wiedział co ma robić. Personel wyjeżdżał po kawałku, aż na miejscu pozostały osoby, które straciły kontakt z łańcuchem dowodzenia. Elizabeth czuła w kościach, że siedzenie w miejscu i czekanie będzie złym pomysłem, patrząc po tym co działo się z ludźmi zarażonymi. Nie wierzyła, że jakakolwiek pomoc nadejdzie. W bazie danych wyszukała ostatnie rozkazy dla swojej starszej siostry, spakowała się, wsiadła na motocykl i ruszyła do Breckenridge.

pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Mocne Strony

  • Inżynierię systemów ma w małym palcu, w czego skład wchodzi również inżynieria i mechatronika.


  • Potrafi jeździć samochodami i motocyklami. Sama posiadała jedynie motocykl, którym dojeżdżała do pracy.

Słabe Strony

  • Nigdy nie strzelała z broni.


  • Jest upartą dziewczyną i ma problem z podporządkowaniem się. Zaszła w armii tak wysoko tylko ze względu na własne umiejętności i wstawieniu się kilku oficerów za nią.

ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

  • Jako starszy sierżant operacyjny, Elizabeth była szefem własnego zespołu zajmującego się systemami promu X-37B. Składały się na nie m.in. komunikacja, SI, systemy sterowania silnikami, GPS, itp.


  • Potrafi pięknie śpiewać, chociaż wstydzi się to robić publicznie.

bottom of page