top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Kathleen Robinson

Aparycja

Zawód

Kierownik działu innowacji

Wiek

32

Pochodzenie

Portland

Mierząca 165 cm wzrostu kobieta, waży 55 kilogramów i przykłada wagę do utrzymania zdrowego i sprawnego fizycznie ciała. Regularne ćwiczenia na basenie sprawiły, że na jej brzuchu oraz plecach wyraźnie rysują się mięśnie ukryte pod zdrową warstwą tłuszczu. Posiada figurę klasycznej klepsydry, którą często podkreśla w ubiorze. Długie, naturalnie blond włosy często nosi splecione w warkocz lub rozpuszczone. Nie przepada za dodatkami do włosów ani nadmierną ilością biżuterii. W związku z tym, ozdoby i dodatki zwykle ograniczają się do dwóch pierścionków (na palcu wskazującym i serdecznym prawej dłoni), smartwatcha i odpowiednio dobranej torebki. Na twarzy często nosi lekki makijaż, podkreślający jej błękitne oczy i długie rzęsy. Nie stroni od mocnych i zdecydowanych wersji make-upu, jednak na co dzień preferuje minimalizm, wykorzystując naturalne atuty. Przywiązuje dużą wagę do dbania o uzębienie, ze względu na historię problemów stomatologicznych w rodzinie. Ubiera się elegancko i ze smakiem, jednak w jej codziennych stylizacjach często przebija się rys buntowniczej natury. Lubi przełamywać klasyczne zestawy eleganckich ubrań ekstrawagancką apaszką lub doborem torebki. Na obcasach czuje się lepiej niż na płaskiej podeszwie, poruszając się tak, jakby urodziła się w szpilkach. Jest jednak bardzo świadoma tego, jak wybór odzieży może utrudnić życie, dlatego stara się, by jej wybory były adekwatne do warunków pogodowych czy terenu. Posiada niewielki tatuaż nad lewym łokciem, z tyłu ramienia, przedstawiający różę otoczoną kloszem. Wzór utrzymany jest w pastelowych kolorach i nawiązuje do książki "Mały Książę". Kolory wciąż są bardzo żywe, ponieważ tatuaż nie ma więcej niż 3 miesiące.

Postać odgrywana przez:

Historia

Znacie to uczucie, kiedy wchodzicie do pokoju pełnego ludzi i macie wrażenie, że nagle wszyscy patrzą tylko na was? Dokładnie to wrażenie towarzyszyło Kathleen od najwcześniejszych lat, do których może sięgnąć pamięcią. Jako jedynaczka, była oczkiem w głowie rodziców oraz dziadków. Blondwłosy aniołek zwracał uwagę otoczenia, które rozpływało się nad piękną dziewczynką, niepomne na jej komfort i kształcenie charakteru.


Kath szła przez życie, nie zaznając zbyt wielu przeciwności losu, a jeśli takowe się zdarzały, zwykle kilka niezadowolonych min i ostrzejszych słów gwarantowały rozwiązanie zgodne z jej oczekiwaniami. W nauce radziła sobie dobrze, szybko zdobywając umiejętności przydatne w jej dalszym życiu. Była bardzo aktywna socjalnie, zawsze otoczona wianuszkiem znajomych i "przyjaciół". Niestety, nie nawiązywała zwykle bliskich relacji z innymi ludźmi. Nie odrzucała nikogo, przynajmniej nie jawnie, a jedynie nie wpuszczała do swojej głowy. Nigdy. Była natomiast "tą dziewczyną z sąsiedztwa", którą chciał znać każdy. Wykreowana przez nią samą persona wiodła bajkowe życie, podczas gdy prawdziwa natura Kathleen ograniczała się do prowadzenia złośliwego bloga, komentującego rzeczywistość. Strona była dość popularna przez dwa lata, kiedy Kath kończyła szkołę średnią, a później odeszła w zapomnienie wraz z rozpoczęciem przez autorkę studiów.

Opuszczenie Maine w roku 2009 było dla Kathleen powiewem świeżości, którego potrzebowała. Zmiana środowiska pozwoliła jej rozkwitnąć, znaleźć znajomych, którymi nie gardziła w skrytości, a przede wszystkim otworzyła przed młodą kobietą cały wachlarz możliwości.


Obraz

Nowy York okazał się wspanialszy, niż sądziła. Choć można by powiedzieć, że jej status społeczny uległ zdegradowaniu (z królowej okolicy stała się częścią dworu), Kathleen czuła się prawdziwie wolna i spełniona. Doświadczyła krótkiej przygody z fotomodelingiem, rozpoczęła studia na NYU na kierunku biotechnologia medyczna, nawiązała wiele wspaniałych znajomości, które procentowały już po studiach i żyła pełnią życia.


Jeszcze w trakcie ostatniego roku na uniwersytecie rozpoczęła pracę z marką ThermoFisher, która zajmuje się dystrybucją wszelakiego wyposażenia laboratoryjnego. Kathleen szybko wpasowała się w korporacyjny styl życia i pracy, dzięki czemu awansowała w satysfakcjonującym tempie. Niestety, jej metody pracy coraz częściej zwracały uwagę co dociekliwszych kolegów i koleżanek po fachu. Ile z tego było prawdą oraz jak dużą rolę odgrywała presja korporacji do dziś wie tylko Kath. Ostatecznie została przyłapana na manipulacji wynikami, które opublikowała w swoim artykule naukowym. By uciec od podejrzeń o dalsze przestępstwa, kobieta przeniosła się do placówki firmy w Bostonie i zrezygnowała całkowicie z pracy naukowej, poświęcając się korporacyjnej części. W ten sposób, w wieku 32 lat, została jednym z najmłodszych kierowników.


We wrześniu 2022 roku Kathleen zdecydowała się wybrać pozostały do wykorzystania urlop i unikając wakacyjnych tłumów, skorzystać z uroków kurortu narciarskiego w Kolorado. Podróżowała sama, chwilowo nie posiadając nikogo bliskiego w swoim życiu, nie licząc rodziców, którzy wciąż mieszkają w Portland.

pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Mocne Strony

+ Bardzo dobrze jeździ na nartach, od dziecka pływa.

+ Posiada rozległą wiedzę teoretyczną z zakresu badań laboratoryjnych i farmakologii.

+ Jest charyzmatyczna i otwarta, łatwo dogaduje się z innymi ludźmi.

+ Posługuje się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym.

+/- Pewność siebie i zachowania autorytarne czasem zrażają do niej innych.

Słabe Strony

- Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, jest drażliwa, gdy ktoś wytyka jej błędy.


- Przejawia objawy łagodnej bezsenności, suplementuje melatoninę.


- Nie posiada doświadczenia w pracy z pacjentami (jej wiedza nie znajduje przełożenia na rzeczywistość).


- Ma wybuchowy temperament, nad którym czasem traci panowanie.

- Jest silnie uczulona na sierść zwierząt (problemy z oddychaniem, opuchlizna twarzy i gardła, katar, wysypka).


ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

  • Wciąż prowadzi dziennik, w którym zapisuje swoje luźne myśli oraz sny.

  • Od 6 roku życia odwiedza pływalnię minimum 2 razy w tygodniu, najlepiej pływa kraulem.

  • Jej rodzice są Brytyjczykami, przez co ma lekki, brytyjski akcent.

  • W skrytości jest fanem literatury fantasy, co uważa za żenujące.

  • Jest w pewnym stopniu uzależniona od telefonu, silnie odczuwa zjawisko FOMO.

  • Posiada spiralę antykoncepcyjną, której ważność kończy się w przyszłym roku.

bottom of page