top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Malcolm Hopkins

Aparycja

Zawód

Farmaceuta

Wiek

27

Pochodzenie

Buffalo, Wyoming

Mężczyzna mierzący sobie 185 centymetrów i ważący już niecałe 72 kilogramy. Zdecydowanie schudł od czasu rozpoczęcia zarazy. Ma rude włosy i brodę, przepasane siwymi pasemkami, które sprawiają, że pomarańczowy kolor wydaje się nieco wyblakły. Piwne oczy są czujne, choć często zmęczone, białka niejednokrotnie przekrwione.            Przez jego wargi, aż do okolicy nosa biegnie świeżo zabliźniona rana, która powstała przez cięcie nożem – pamiątka po starciu  z mniej przychylnym szabrownikiem. 


Ubiera się luźno, choć można zauważyć, że przezornie zakłada na siebie kilka warstw, nawet jeśli pogoda dopisuje, jakby chcąc się ubezpieczyć.


Postać odgrywana przez:

.sheriam

Historia

Nie było nic wyjątkowego w jego życiu, począwszy od dzieciństwa aż do momentu rozpoczęcia pracy w aptece, był zwyczajnym obywatelem Stanów Zjednoczonych. Jego rodzice stanowili przeciętną parę i byli przeciętnymi opiekunami. Przeciętnie żył, zmagał się z przeciętnymi problemami.


W tej szarej rutynie potrafił znaleźć rytm, choć zawsze czuł, że czegoś mu brakuje. Nie posiadał większych ambicji, nie mógł też wskazać konkretnego celu do jakiego chciałby dążyć. Nawet studia, a później praca w aptece okazały się jedynie bezpieczną decyzją, taką którą podejmuje się gdy nie wiemy co zrobić ze swoją przyszłością, a jednak musimy o sobie decydować.


Przełomowym momentem, jak mu się wydawało, było poznanie jego narzeczonej. Joy, której imię dokładnie opisywało czym ta dziewczyna była dla świata, stanowiła punkt zwrotny w życiu Malcolma. Gdzieś tam, pomiędzy pocałunkami i bezsennymi nocami, odnalazł swoje miejsce. Zaczął żyć i znajdować w tym życiu jakiś sens.


Ostateczną próbą, którą wciąż przechodzi, i jak się wydaje, chyba radzi sobie z rozumieniem jej coraz lepiej, był wrzesień, ten miesiąc kiedy to wszystko się zaczęło. Słyszał pogłoski o narkotykach, które szybko przeszły w informacje o wirusie.


Widział jak jego miasto powoli ogarnia chaos, jak cały świat trafia szlag. Do końca został w Buffalo, pracując w aptece, która szybko stała się ulubionym miejscem wszystkich potrzebujących – niestety ludzie praktycznie w całości rozgrabili wszystko co mogli, niejednokrotnie używając przy tym przemocy. Buffalo wymknęło się spod kontroli, a władze miasta z pomocą wojska zaczęły robić czystki.


Szybko okazało się, że w przeciągu kilku godzin z wszystkiego co znał nie zostało nic. Gorączkowo zebrał co mógł z apteki, a nie mogąc odnaleźć swojej narzeczonej ze względu na panujące zamieszanie, zmuszony był opuścić Buffalo pod groźbą śmierci. Wrócił tam później, ale nie zastał nikogo, jedynie ciała i rumowisko.


Spadł śnieg, zima przyszła wyjątkowo szybko. Hopkins błąkał się jakiś czas, stając się zwykłym szabrownikiem, używając raczej zręczności i czujności, aniżeli siły. Zdobył potrzebne ubrania, aby zimno go nie zabiło, wciąż miał rzeczy, które mogły go uratować. Nie było tylko dokąd wracać. Nie było Joy, która po prostu przepadła. Opuścił więc Buffalo, a poza jego granicami trafił na grupę Marines, która jak się okazało zmierzała do Breckenridge. Malcolm, pchany nadzieją, że właśnie tam odnajdzie narzeczoną, zgodził się na podróż.


pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Mocne Strony

 zna się na lekach, różnych dolegliwościach i pierwszej pomocy – było to konieczne podczas pracy w aptece


+/-  ma wysoki próg bólu, co z jednej strony pozwala mu na więcej, ale równocześnie może być niebezpieczne przy większych obrażeniach, które zbagatelizuje


+  ma w sobie dużo cierpliwości i opanowania, zarówno jeśli chodzi o kontakty z ludźmi, jak i w sytuacjach kryzysowych

Słabe Strony

- boi się rozległych, otwartych przestrzeni, wprawiają go w nieco paranoiczny niepokój


- ma astygmatyzm, jednak nie posiada okularów, co sprawia, że jego oczy dość szybko się męczą, a nocami razi go światło, co skutkuje nieostrym widzeniem


-  prawdopodobnie rozwija się u niego depresja, co czasami objawia się niemocą i apatią, które mogą sprawiać, że ma problemy z działaniem i ruszeniem do przodu

ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

Brak


bottom of page