top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Rayleigh Mae Whittington

Aparycja

Zawód

Uczeń

Wiek

16

Pochodzenie

Newton, Minnesota

Wzrost 168 cm, waga ok. 48 kg, bardzo drobna brunetka o ostrych, na pierwszy rzut oka agresywnych rysach twarzy, bardzo długich czarnych włosach.


Obecnie – Rae jest niepokojąco wychudzona (i osłabiona), ma liczne zadrapania na twarzy i dłoniach, ponadto ma głębokie rany po kłach (i płytsze, ale bardziej podłużne) po pazurach kojotów na lewym przedramieniu i lewej dłoni, na prawej łydce, oraz na prawym przedramieniu i dłoni, w której brakuje jej palca środkowego i serdecznego (odgryzionego przez kojoty).

Postać odgrywana przez:

soundwould#1639

Historia

Do 9. roku życia przebywała w sierocińcu w Newton, lata życia 10-15 spędziła w rodzinie zastępczej (otrzymując prawnie nazwisko Whittington) w Tallahassee, FL.


Po współudziale w zbrojnym napadzie na taksówkarza w wieku 14 l. skierowana do placówki wychowawczej, z której uciekła wraz z poznanymi tam młodymi wychowankami (w tym – ze swym "chłopakiem").


Po okradzeniu dwojga podróżnych w Arkansas szczeniaki uzyskały pieniądze na zakup biletów na dalekobieżne autobusy, bo postanowili się rozdzielić po usłyszeniu komunikatu o nich, nadawanego przez policję i Runaway-Kid-Alert. Rozdzielili się, z planem spotkania ponownie w Las Vegas.


12 września Rae wsiadła do kursowego nocnego greyhounda linii Kansas City – Las Vegas. Kiedy autokar zatrzymał się po drodze na stacji benzynowej przed Bayers, Colorado – obudziła się już w rzeczywistości o wiele gorszej, niż pościg służb za nieletnimi przestępcami... Tu, w Bayers, jej podróż skończyła się tak samo, jak podróż wszystkich innych. Niektórych nawet życiowa podróż. Dramatyczne, pełne niepojętej brutalności sceny wypędziły znajdującą się w oczywistym szoku nastolatkę poza szosę, i w ten sposób, od 13 września, wędrowała na zachód (omijając Denver południowymi przedmieściami).


Po drodze najpierw jadła swoje zapasy chipsów, ale wystarczyły z biedą na dwa dni. Potem mogła liczyć tylko na splądrowane stacje benzynowe. Spała w porzuconych autach, domkach turystycznych, raz na drzewie, innym razem na dachu jakiejś hurtowni. Dziesięć dni wędrówki w ciągłym strachu, czujności, głodzie, zimnie i pragnieniu, i w szoku przechodzącym w przerażające pogodzenie się z końcem świata.

pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Wszystko zawsze może się jeszcze bardziej spierdolić – wtedy bądź gdzieś daleko

Mocne Strony

1. zwinność/gibkość, zrywność/refleks, bardzo szybki bieg na niedługich odcinkach.


2. umiejętności złodziejaszków: kradzież kieszonkowa, odpalanie auta bez kluczyków, otwieranie niektórych zamków bez klucza.


3. lojalność wobec tych, dla których czuje szacunek/respekt/strach.

Słabe Strony

1. próżność i przekonanie o własnej niezniszczalności, kiepska ocena rzeczywistego zagrożenia.

2. potrzebuje relatywnie dużo jeść, żeby zachowywać siły.

3. a i tak siła jej mięśni jest żałosna.

ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

Brak


bottom of page