top of page
#2_vikyvampirs90.png
5_38_vikyvampirs90.png
#2_vikyvampirs.png
pngegg (1)_edited.png

Tor White

Aparycja

Zawód

Dawniej pracownik budowlany, teraz pracownik korporacji w dziale informatyki.

Wiek

31

Pochodzenie

Fort Dodge w stanie Iowa, USA

Nie można powiedzieć, by był niskim i wątłym człowiekiem. Tor mierzy sobie dokładnie sto osiemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Sięgając tak wysoko, jego ciało również jest odpowiednio dobrze zbudowane. Wynika to z faktu, że przez długi czas pracował fizycznie. Dlatego jego waga oscyluje w okolicy dziewięćdziesięciu kilogramów. I pomimo tej masy ma niewielką tkankę tłuszczową. Jego sylwetka jest delikatnie rzeźbiona, choć nigdy nie wstąpił na siłownie. Nie potrzebował tego, mając pracę na placu budowy. Kolor jego tęczówki jest w kolorze nieba, a włosy ciemne, niczym smoła. Dodatkowo zapuścił pełną brodę o bardzo krótkim włosiu. Na prawym ramieniu ma tatuaż pająka. Nosi rozmaite okrycie wierzchnie. Od garniturów, po bardziej sportowe ubranie w zależności od tego, co robi i gdzie jest.


Postać odgrywana przez:

Historia

Biedna rodzina, która to go wychowała, musiała liczyć każdy cent. Często nie było ich stać na podstawowe produkty oraz przedmioty, przez co młody White musiał znosić nieprzyjemne uwagi ze strony rówieśników w szkole. Taka sytuacja także powodowało, że nie miał dobrych ocen w szkole i traktował ją jako zło konieczne. Sprawiał z tego powodu także problemy wychowawcze w szkole, często wdawał się w bójki.


Zakończyć własną edukację w wieku 18 lat i od razu poszedł pracować? A gdzie chcieli osoby takie jak on? Na budowie. Nosił worki z cementem, murował, kuł, tynkował, wykonywał najprostsze roboty, które musiały być zrobione. I dużo pił. Tor nie chciał takiego życia dla siebie, bo po roku męczyło go, ale musiał pomagać rodzicom. Wykorzystywał resztki czasu, by uczyć się samemu. I przetrwał tak aż do 25 roku życia.


Siedem lat na budowie spowodowało, że jego sylwetka z wątłego człowieka, stała się potężna. Znalazł lepiej płatna prace i poszedł na studia, wybierając jedynie trzy istotne przedmioty na kwartał. Wszystkie związane z cyberbezpieczeństwem w sieci, gdyż to go interesowało. Kolejne pięć lat łączył pracę ze studiami, a nauczony robić, nie miał problemy, by być aktywny. Już tyle czasu nie miał, by chlać, więc jego samopoczucie także się polepszyło. Po ukończeniu studiów i odłożeniu dolarów wybrał się w podróż autostopem po kraju, by trochę go poznać i odpocząć od rodzinnego miasta.

Podróż do Breckenridge.


Tor w tym czasie przebywa w Saint Louis, kiedy unosił kciuk w górę, by pokazać, że szuka podwózki. Szedł na południe, bo w końcu zawsze znajdzie się ktoś, kto go gdzieś podrzuci. I tak też się stało. Zatrzymała się przy nim kobieta, która akurat jechała w tym samym kierunku. Przedstawiła się, jako Allison. Podziękował jej za pomoc, wrzucił swoją jedyną torbę, jaką miał i ruszyli razem do tego miasta.

pngegg (1).png
#6_vikyvampirs90.png
#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png

Mocne Strony

- Mocna głowa. Bardzo ciężko jest go przepić. Zahartowany na budowie, często wygrywał pojedynki w piciu w barach, zgarniając za to kasę z zakładów.


- Wytrzymały psychicznie. Nie poddaje się negatywnym emocjom i zawsze stara się szukać rozwiązania, nawet podczas największych kłopotów. Zawsze walczy do końca. Do tej pory ani razu się nie załamał.


- Dobra inteligencja przestrzenna. Nie ma problemów z przeniesieniem rysunków na rzeczywistość. Nieźle orientuje się w drodze, patrząc tylko i wyłącznie na mapę. Dobrze wyobraża sobie rzeczy w trójwymiarze i przenosi to realny świat.


Słabe Strony

- Dłużej dochodzi do zdrowia, niezależnie od tego, co mu dolega. Czy to fizyczne ślady, objaw choroby, organizm potrzebuje więcej czasu, by zregenerować się odpowiednio. Lekarze nie znaleźli przyczyny tego stanu. Podejrzewa się chorobę genetyczną.

- Nie może przebywać w miejscu, które jest jednocześnie ciasne, zamknięte i ciemne. Doznaje wtedy silnego uczucia lęku lub panikuje. Klaustrofobia objawia się także, kiedy w jednym miejscu przebywa wokół niego zbyt dużo ludzi i ma poczucie, że jest za mało miejsca.

- Od kilku do kilkunastu razy w miesiącu pojawiają się u niego koszmar związany z lasem. Jest na tyle mocny i intensywny, że po tym, jak się pojawi, nie może zasnąć już tej nocy.

ramka.png
ramka.png

Ciekawostki

Brak


bottom of page