top of page

Partnerstwa

Eden PBF

Eden został stworzony po to, aby łączyć miłośników PBFów, czyli gier tekstowych rozgrywanych za pomocą postów dodawanych na forach dyskusyjnych. Na Edenie znajdziesz reklamy forów, ich zapowiedzi i oceny. Podzielisz się ciekawym pomysłem, podyskutujesz o zawiłościach naszego roleplayowego świata, odnajdziesz odpowiednią grafikę odzwierciedlającą twoją postać, czy weźmiesz udział w jakimś konkursie. Jeżeli jesteś nowicjuszem, Eden z pewnością pomoże Ci postawić pierwsze kroki takie jak na przykład znalezienie miejsca do gry.

 

Jeżeli nie wiesz, czym jest PBF, to spieszymy z wyjaśnieniem — jest to gra tekstowa (każdą czynność wykonywaną przez kierowaną przez nas postać lub strukturę musimy opisać) rozgrywana za pomocą forum dyskusyjnego. Poszczególne PBFy różnią się od siebie stylem rozgrywki, jednakże jest on zawsze opisany w jego zasadach. Szukając miejsca do gry, możesz przebierać pomiędzy światem realnym, realiami swoich ulubionych seriali, autorskimi światami fantasy, grami strategicznymi, czy konkretnymi okresami w historii świata. Wszystko odnajdziesz w regularnie aktualizowanej bazie forów. PBFy to w głównym stopniu zabawa naszą wyobraźnią, ale również miejsce, gdzie poznasz ciekawych ludzi, rozwiniesz swoje umiejętności pisarskie i przeżyjesz wiele przygód. Na co czekasz?

TGFek

Tekstowe Gry Fabularne to... serwer poświęcony wszelkiej maści grom tekstowym, czyli PBFom, vallheru, blogom grupowym, autorskim silnikom i grom na Discordzie czy Facebooku. Posiadamy obszerną bazę wiedzy, miejsca na reklamę, działy na rozmowy tematyczne i tematy tygodnia, gdzie możecie wymienić się doświadczeniami, historiami i pomysłami. Możesz też liczyć na pomoc innych członków przy tworzeniu mechaniki, fabuły i kwestiach technicznych.

Die Ac Nocte to gra PBF osadzona w autorskim świecie czarownic i satanizmu. Akcja forum zaczyna się w 1985 roku, kiedy to do fikcyjnego miasteczka Saint Fall w hrabstwie Hellridge w stanie Maine, USA powracają koszmary. Postaciami pierwszoplanowanymi są u nas czarownicy wyznający wiarę w Lucyfera, Lilith i Aradię. Żyją w świecie niemagicznym i mierzą się z wpływem magii na ich życie, ale też codziennymi trudnościami. W "małym Salem" istnieją dwie sekty, do których można dołączyć - Kowen Dnia oraz Kowen Nocy - które mają bezpośredni wpływ na fabułę główną forum. Świat stworzony jest w oparciu o różne religie i wiary, umożliwia realizację własnych pomysłów fabularnych i eksplorację uniwersum.

Die Ac Nocte

bottom of page