top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Recepcjonistka

Wiek

21

Wizerunek

Lorde

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Alma mierzy sobie 165 centymetrów wzrostu. Stara się prowadzić zdrowy tryb życia, dzięki czemu jej waga wynosi 58 kilogramów. Nie jest umięśniona praktycznie wcale, bo nigdy jej na tym nie zależało, ale nie jest też samą skórą i kośćmi. Jej skóra jest dosyć blada, ale za to przyozdobiona o kilka tatuaży. Znajdują się one na obu jej nadgarstkach i przedstawiają róże. W dzieciństwie i czasach nastoletnich jej brązowe włosy były kręcone, ale teraz postanowiła porzucić je i zaczęła prostowanie. Co prawda włosy są uparte, przez co tworzy się bardziej efekt fali niż całkowicie proste. Twierdzi, że w życiu trzeba spróbować wszystkiego, dlatego nikogo by nie zdziwiło, jakby nagle na następny dzień przyszła z głową ogoloną na łyso lub przefarbowana na jakiś bardzo jaskrawy kolor.

Pochodzenie

Tulsa

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Żywiołowa, pełna pasji i miłości do ludzi 21 latka, która nigdy nie zapomniała, że jest tylko człowiekiem. Pieniądze jej rodziny nigdy nie miały dla niej szczególnego znaczenia, tak samo jak pieniądze innych ludzi. Według jej zasad to nie status materialny, a czyny tworzą osobę. Mimo wszystko przez wychowanie nie zdaje sobie czasem sprawy z powagi życiowych problemów, ponieważ nigdy ich nie doświadczyła. Nigdy nie ocenia ludzi po okładce. Zawsze pierw stara się ich poznać, zanim wyrobi sobie o nich zdanie.

Alma pochodzi z dość bogatej rodziny, która na wszystko sobie zasłużyła. Jej ojciec pracuje w branży IT tworząc zabezpieczenia dla wielu znanych firm, a matka jest projektantką mody. Obie te prace pozwoliły im na prowadzenie luksusowego życia, w którym dane było dorastać Almie. Niestety, wiąże się z tym również ciemna strona medalu. Nikt nie nauczył dziewczyny samodzielności. Wszystko robili za nią rodzice albo gosposie. Jako dziecko tego nie zauważała, ale im starsza była, tym bardziej zaczynało jej to przeszkadzać. Była wdzięczna swoim rodzicom, ale nie mogła wiecznie spać na pieniądzach. Wreszcie jako już studentka postanawia wyrwać się z luksusowego życia i rozpocząć nowe, skromniejsze życie jako recepcjonistka w Breckenridge.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Jest w stanie bardzo szybko zaadaptować się do nowych sytuacji. Do wybuchu epidemii zombie była weganką, jednak szybko przestała myśleć o zwierzętach, kiedy zaczęło chodzić o jej życie.

  • Jest idealnym przykładem szóstkowej uczennicy, dzięki czemu posiada szeroko pojętą wiedzę.

  • Czasem uczęszcza na zajęcia z gimnastyki, co sprawia, że różne rzeczy typu przewroty, fikołki i salta nie sprawiają jej problemu.

Słabe strony
  • Bardzo się stara, jednak nie wie praktycznie nic o świecie. Jej bogaci rodzice, póki co robili wszystko za nią.

  • Przekłada potrzeby innych ponad swoje.

  • Nie wyobraża sobie zabić człowieka, którego wcześniej znała.

  • Nie jest bardzo silna, więc mocniejsi przeciwnicy mogą sprawić jej problem.

  • Strasznie szybko zaczyna ufać ludziom.

bottom of page