top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Pisarka

Wiek

55

Wizerunek

Concept art by Javier Charro

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Carmen wygląda dość przeciętnie — ma ona około metr sześćdziesiąt siedem centymetrów wzrostu. Carmen nie wygląda szczególnie atletycznie, a jej budowa ciała nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ma długie, brązowe włosy i zielone oczy. Z pozoru może wyglądać na nadętą, starszą kobietę, która swoje w życiu przeszła. Jednak wszyscy, którzy ją znają, wiedza, że jej uśmiech jest niezwykle przyjazny, a sama Carmen jest bardzo uprzejmą i miłą osobą.

Pochodzenie

Breckenridge

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Carmen pochodzi z Portland w stanie Oregon. Od dziecka pasjonowała się słowem pisanym — od zawsze zdobywała najlepsze oceny, co później zaowocowało tym, że znalazła się na studiach w Denver, studiując kreatywne pisanie. Tam też poznała swojego przyszłego męża, Willhelma.

Kilka lat później stała się spełnioną pisarką książek dla dzieci, które dość łatwo znaleźć na półkach różnych księgarni. Wraz ze swoim mężem nie doczekała się jednak potomstwa i pomimo wielu lat terapii hormonalnej, nie było jej dane zajść w ciąże.

Po kilkunastu latach spędzonych w Denver zdecydowała się na spokojne życie w Breckenridgie u boku Wilhelma. Wciąż pracuje w swoim zawodzie i stara się napisać kolejną książkę, co jednak niespecjalnie dobrze jej idzie. Mimo to pobyt w Breckenridge i jego powolny styl życia sprzyja jej i jej twórczości.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Carmen jest dość dobrą kucharką.

Słabe strony
  • Carmen nie potrafi walczyć ani nic w tym rodzaju — nigdy nie miała okazji nauczyć się takich rzeczy. Nie jest też specjalnie atletyczna.

bottom of page