top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Właściciel sklepu myśliwskiego, przewodniczący koła myśliwskiego

Wiek

56

Wizerunek

Concept Art by Miguel Iglesias

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Fred jest dość dużym mężczyzną, mierzącym około metr osiemdziesiąt wzrostu. Dość spora waga zapewnia mu przewagę w różnego rodzaju starciach. Szczególnie że mężczyzna jest też dość silny — zahartowany. Od dawna pracował na budowie, aż wreszcie przejął sklep myśliwski po swoim ojcu. Częste polowania z pewnością odcisnęły na nim piętno, dając mu dość dużą wytrzymałość fizyczną. Jednak ze względu na stare rany, które były wynikiem obrażeń odniesionych na placu budowy, mężczyzna cierpi na bóle pleców jak i niedosłyszy.

Pochodzenie

Breckenridge

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Fred wychował się w miasteczku i odziedziczył po swoim ojcu sklep myśliwski w środku miasta. Niegdyś był to po prostu sklep z narzędziami, jednak Fred go przerobił. Stworzył tam centrum klubu łowieckiego — jako iż polowania i wyprawy do lasu były jego wielką pasją. To on w jakimś sensie rozbudził w mieszkańcach miasteczka miłość do polowań, prowadząc klub i zapraszając gości kurortów na polowania.

Posiada on syna Ethana, jednak jego partnerka — Rose, matka Ethana — odeszła od nich szybko po urodzeniu dziecka. Od tamtego czasu Fred woli raczej spędzać czas w swoim własnym towarzystwie. Ma dość sporą kolekcję broni i raczej to w połączeniu z wyprawami do lasu są jego ulubionym zajęciem. Niektórzy mówią, że stracił głowę i ma bzika na punkcie broni, polowań i polityki. Często lubi mieć zdanie na każdy temat i czasami ciężko jest przegadać mu do rozsądku. Mimo to jest dość cenionym członkiem społeczności Breckenridge.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Jest dość wytrzymały fizycznie.

  • Dobrze strzela z broni — w końcu jest przewodniczącym klubu łowieckiego.

Słabe strony
  • Niedosłyszy przez długą pracę na budowach w młodości. Przebywanie w towarzystwie różnego sprzętu z pewnością odcisnęło na nim, piętno.

  • Jest dość wybuchowy, łatwo się denerwuje i czasami ma skłonności do agresji.

  • Z pewnością nie odmawia alkoholu.

  • Cierpi na bóle pleców, które również mają swój zalążek w jego wcześniejszej pracy. Ma on też swoje lata i lubi o tym przypominać.

bottom of page