top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Osadzony

Wiek

43

Pochodzenie

Niška Banja, Serbia

Wizerunek

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Mężczyzna o przeciętnym wzroście, stosunkowo szczupły, nie może jednak marudzić na brak umięśnienia (170/72). Ma półdługie blond loki i mroźne, szarawe spojrzenie wynurzające się zza powoli pojawiających się zmarszczek. Człowiek bardzo gibki i szybki. Z pochodzenia - Serb.

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

W młodości był tancerzem i akrobatą, a do Ameryki przybył by spełnić swój "Amerykański sen".

Swoją karierę rozpoczął na zmywakach, starając się brać udział w przesłuchaniach do filmów i sztuk - jednak bezskutecznie. Ostatecznie dołączył do cyrku, który pozwolił mu na rozmaite podróże po Stanach. Niestety, ta praca marzeń szybko okazała się jego przekleństwem - gaże zdobyte za występy były bardzo niskie, a nie przedłużona wiza nie pozwalała mu na szukanie lepszej pracy.

Podczas każdego postoju, poprawiał swoje umiejętności związane z włamywaniem i kradzieżami - rozpoczynając od drobnych sklepów i budek, sunąc po coraz grubsze ryby. Zdawałoby się, że żaden zamek nie będzie dla niego przeszkodą. Rozsławiony w przestępczym świadku za napady na domostwa znanych osobistości w dość niekonwencjonaolny sposób, bowiem... Przez swój niezaprzeczalny urok osobisty, często rzucany w kierunku żeńskiej służby.

Wpadł podczas swojego ostatniego napadu, na jedną z willi w Breckenridge. W więzieniu przebywa od kilku miesięcy.

Wygadany i pewny siebie, nigdy nie wie kiedy zamknąć usta - Nie jest to jednak problem, ponieważ pomimo długiego przebywania w Stanach, dalej średnio mówi w języku angielskim. Doskonale za to porozumiewa się w języku Serbskim i Rosyjskim.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
Słabe strony
bottom of page