top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Bezrobotny

Wiek

30

Wizerunek

mooreaux.tumblr.com

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Hayden posiada dość wysportowaną budowę ciała. Jego sylwetka wskazuje na to, że dość sporo czasu spędzał na siłowni, modelując swoje ciało, by wyglądało jak najlepiej. Wbrew pozorom jednak, ze zdrowiem, jak i dobrą kondycją nie ma to zbyt wiele wspólnego. Hyde ma około metr osiemdziesiąt wzrostu.

Pochodzenie

New York

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Hayden urodził się w Nowym Jorku. Ma on dość sporą rodzinę, która od zawsze typowo podchodziła pod społeczność WASP. Życie w dostatku raczej nie było trudne dla chłopaka. Szczególnie że miał dużą rodzinę, przez co niespecjalnie dużo uwagi poświęcano właśnie jemu. Wtedy też Hayden wędrował po okolicy, pakował się w kłopoty i nawiązywał nowe znajomości. Zawsze potrafił znaleźć sobie towarzystwo, choć w większości, dzieciaki lubiły się z nim trzymać przez jego pieniądze i prestiż. Ponadto nieważne w jak duże kłopoty wpadł — jego rodzina zawsze potrafiła znaleźć z nich wyjście, rozwiązanie. Hyde nigdy nie nauczył się ponosić konsekwencji za swoje wybryki.

Jako nastolatek uczęszczał do prywatnej szkoły dla chłopców, by później studiować na Yale. Prawo wydawało się całkiem dobrym wyborem w życiu — przynajmniej tak też sugerowali jego rodzice. Cóż, pomimo tego, że Hyde ukończył studia, a nawet pracował przez jakiś czas w zawodzie, nigdy nie mógł znaleźć tam dla siebie miejsca. W wielu kwestiach jego życie wydawało się pasmem sukcesów, na które mężczyzna nigdy nie zapracował. Niewiele zajęło odkrycie tego, że w większości, to pieniądze rodziców odgrywały sporą rolę w jego życiu — nawet w jego obrębach, gdzie Hyde by się tego nie spodziewał. Ojciec był jednym z topowych sponsorów jego uniwersytetu, a późniejszy staż w prestiżowej firmie to również była jego działka. Hayden stracił resztki pewności siebie — przez swoje kompleksy popadł w głęboki narcyzm. Ponadto stwierdził, że więcej nie będzie się wychylał i próbował nowych rzeczy, ponieważ wpływy jego rodziny wszędzie go dosięgnął.

Cóż, kryzys przyszedł dość szybko i popchnął Haydena w uzależnienie od hazardu, a następnie odwyk, by później zaowocować dziwną fascynacją bronią, szybkimi samochodami i pięknymi kobietami. W tamtym czasie Hyde nie stronił również od narkotyków i alkoholu. Mężczyzna stwierdził, że życie na garnuszku rodziców nie było wcale aż takie złe i sugerując innym, że jego dorobek pochodzi z kasyna, zdecydował się podróżować po Ameryce, szukając dla siebie miejsca.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Zna sztuki walki, jak i potrafi posługiwać się bronią palną.

Słabe strony
  • Zarozumiały, nieufny, socjopata.

  • Nie zna się na technikach przetrwania, ponadto brakuje mu wielu „podstawowych umiejętności”, jako iż od zawsze wszystko podstawiano mu pod nos.

  • Manipulant.

  • Uzależniony od hazardu, ponadto nie stroni od narkotyków.

  • Zapatrzony w siebie narcyz, z którym dość ciężko współpracować. Ponad wszystko stawia przerywanie jego, jak i grupy, do której należy. Nie boi się schować swojej moralności do kieszeni.

bottom of page