top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Osadzona

Wiek

35

Wizerunek

Rhea Ripley

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Kobieta o pokaźnej budowie ciała - mierzy 185cm wzrostu i waży około 90kg. Ma krótkie włosy, często wystylizowane na żel, a jej ciało zdobi masa tatuaży i piercingu - w większości nabyte w trakcie odsiadki.

Jest mocno umięśniona, codziennie trenuje.

Pochodzenie

Denver

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Do więzienia trafiła z wyrokiem dożywocia za zabójstwo z wyjątkowym okrucieństwem 5 ofiar.

Kobieta jest wyjątkowo honorowa, ma swoje zasady. Jej mottem życiowym stało się "oko za oko, ząb za ząb". Z reguły nie miesza się w sprawy między więźniami, dopóki nie dochodzi między nimi do nadużyć, lub jedną ze stron nie staje się ktoś, z wyrokiem za gwałt lub okrucieństwo wobec dzieci - dla nich kobieta sama staje się tyranem. Budzi strach zarówno wśród więźniów, jak i strażników. Nic więc dziwnego, że po przejęciu posterunku, stała się poniekąd dowódcą szajki, która od tej pory przyjęła nazwę "Yardbirds".

W środowisku znana jako "Furia", wśród słabszych więźniów pieszczotliwie nazywana "Mamusią". Odsiedziała już ponad 15 lat swojego wyroku. Mówi płynnie po Angielsku i Hiszpańsku - drugiego języka nauczyła się bezpośrednio w więziennych murach, przez częste przebywanie z osadzonymi mówiącymi wyłącznie w tym języku.


#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Silna i bezkompromisowa w swoich decyzjach

  • Potrafi zachować zimną krew

  • Urodzony przywódca

Słabe strony
  • Wybiórcza moralność

  • Bezwględność

  • Agresywność i okrucieństwo

bottom of page