top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Kelnerka w Jo’s Diner

Wiek

25

Wizerunek

Alycia Debnam Carey

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Jennifer jest dość przeciętnej budowy kobietą, ważącą 56 kg i mierzącą około 165 cm wzrostu. Jest dość chuda i nie wygląda na to, by ćwiczyła cokolwiek w wolnym czasie. Ma długie brązowe włosy i ciemne, brązowe oczy.

Pochodzenie

Denver

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Jennifer wychowała się w Denver. Jej rodzice są dość renomowanymi lekarzami w mieście. Oboje skończyli medycynę i pracują w lokalnym szpitalu. Od zawsze wywierali na niej presję, by również zdecydowała się na taką drogę — już od najmłodszych lat pchali ją do adekwatnych klas w szkole średniej. Przykładali również sporą wagę do ogólnych ocen dziewczyny — edukacja była dla nich niezmiernie ważna, jednak w głównej mierze wszystko kręciło się wokół pójścia na medycynę. Jen miała tego po dziurki w nosie i od małego próbowała się buntować. Kiepsko jej to jednak wychodziło, jako iż z natury zawsze była dość uległą dziewczyną, która wolała podążać za tłumem i unikać podejmowania własnych decyzji. Uczyła się dość dobrze, a w szkole ludzie raczej naśmiewali się z niej — nikt nawet nie proponował jej „wstąpienia do szemranego towarzystwa”. Z uwagi na jej hobby i ogólne zachowanie, nazywana była nerdem, kujonką i ogólną nudziarą. Gdy przyszło co do czego, Jennifer została przyjęta na uniwersytet w Denver na kierunku weterynaryjnym. Słowa rodziców niby coś dla niej znaczyły, jednak jeśli miała już kogokolwiek leczyć, to wolała postawić na zwierzęta. Poza tym lubiła je — kto za nimi nie przepada? Rodzice mówili, że Jen długo tam nie wytrzyma, jednak na przekór skończyła te studia, a następnie pracowała przez rok w jednym z gabinetów w mieście. Jennifer ma taką cechę, że jak już wejdzie w jakieś bagno, to ciężko będzie jej z niego wyjść. Tak też poznała Jacoba — swojego obecnego partnera. Mężczyzna mieszkał w małym miasteczku Breckenridge oddalonym od Denver o jakieś dwie godziny. Poznali się w jednym z klubów i dziewczyna od początku zawróciła mu w głowie. Spotykali się przez jeszcze rok, gdy mężczyzna zdecydował, że nie da rady tak... na odległość. Jennifer przekonana co do uczucia swojego partnera, postanowiła porzucić pracę w klinice i przeprowadzić się do Breckenridge. Jej parter w tamtym czasie opowiadał o swojej pracy w jednym z hoteli, jednak kiedy przyszło co do czego, okazało się, że jest on bezrobotny. Dla Jen jednak nie był to wystarczający powód do zostawienia go i wrócenia do rodzinnego miasta. Za namową chłopaka znalazła pracę w Breckenridge, a jej dochody pozwoliły parze na utrzymanie się.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Zna się na medycynie zwierząt. W związku z jej studiami posiada ona sporą wiedzę na temat chorób, anatomii czy ogólnej pomocy medycznej dla zwierząt.


  • Nie poddaje się. Jennifer jest bardzo uparta — jeśli ustali sobie jakiś cel, nie zrezygnuje z niego tak łatwo. To pomogło jej ukończyć studia jak i pozostać w swoim toksycznym związku — wciąż wierząc, że jest ona w stanie go naprawić.

Słabe strony
  • Naiwność i uległość. Jennifer jest bardzo uległa. Jeśli powiesz jej coś, jest spore prawdopodobieństwo, że po prostu ci uwierzy. Ślepo ufa ludziom i wierzy w ich dobro, co sprawia, że łatwo ją przechytrzyć czy przeciągnąć na swoją stronę. Poza tym ma wielkie serducho i ciężko jest jej odmawiać innym — szczególnie jeśli może pomóc. Zrobi to nawet, jeśli wiąże się to z przykrymi dla niej konsekwencjami.

  • Dość słaba, mało wytrzymała. Jen nie ćwiczy niczego i nigdy nie ćwiczyła. Jej ulubionym zajęciem jest przesiadywanie w domu, gry komputerowe i czytanie książek. Nigdy się nie objadała, a jej metabolizm jest dość dobry — więc raczej nie miała nigdy problemów z wagą. Jednak wejście na trzecie piętro sprawia, że dostaje zadyszki.

bottom of page