top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Uczeń

Wiek

18

Pochodzenie

Breckenridge

Wizerunek
krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Landon jest dość dobrze zbudowanym, młodym mężczyzną. Jednak niech nie zmyli was jego budowa — to nie praca fizyczna sprawiła, że ma on taką budowę ciała. Rodzice płacą za jego wypady do prywatnej siłowni. Landon bardzo dba o swój wygląd — można wręcz powiedzieć, że ma on narcystyczne zapędy. Ma krótkie, brązowe włosy jak i brązowe oczy. Waży on 70 kg i ma około 170 cm wzrostu.

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Landon wychował się w Breckenridge z ojcem Randallem i matką Jessicą. Prowadzili oni hotel jeszcze przed narodzinami chłopaka. Dorastając, nie sprawiał on szczególnych problemów wychowawczych. Wszystko jednak zmieniło się, gdy Landon miał 14 lat — wtedy też jego matka zginęła wraz z jego maleńką siostrzyczką podczas porodu. Od tamtego czasu chłopak jest kimś innym. Ciężko było mu się pogodzić z utratą matki i wszystkim, co po tym nadeszło. On i ojciec zaczęli być dla siebie jak obcy ludzie. Landon przestał się dobrze uczyć i opuszczał zajęcia szkolne. Skupił się on głównie na chodzeniu na siłownie i swoim ogólnym wyglądzie. Zaczął mieć skłonności narcystyczne — stał się on zapatrzonym w siebie socjopatą, który lubi drygować innymi. Często wyżywa się na pracownikach hotelu, wykorzystując ich do spełniania swoich zachcianek. Nienawidzi również swojej macochy, Rosy, która ewidentnie przejęła stanowisko managerki hotelu, prowadząc go wraz z Randallem, ojcem Landona. Nie podoba mu się jej wysokie stanowisko jak i sam fakt, że poślubiła ona jego ojca. W dodatku jest w ciąży.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Exit light
Enter night
Take my hand
We're off to never-never land

Mocne strony
  • Posiada on dość dobrze zbudowaną sylwetkę — od dawna bowiem ćwiczy on na siłowni.

Słabe strony
  • Landon jest dość rozpieszczony — ciężko od niego wymagać spełniania swoich obowiązków, gdyż przywykł do tego, że załatwiają to „jego ludzie”.


  • Nie posiada on podstawowych umiejętności w wielu dziedzinach, ponieważ po śmierci matki ojciec nie nauczył go zbyt wiele. Nie potrafi gotować, nie zna się na żadnej pracy fizycznej itp.

bottom of page