top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Bezrobotna

Wiek

29

Pochodzenie

Nantucket

Wizerunek

Sonoya Mizuno

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Lexie mierzy około metr sześćdziesiąt pięć i waży pięćdziesiąt-dwa kilogramy. Ma ona długie, czarne włosy, które często zaplata w warkocze albo związuje w kucyk. Jej budowa ciała nie jest specjalnie atletyczna, jednak nie padnie też na ziemie po wejściu na czwarte piętro. Posiada kilka ukrytych tatuaży.

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Lexie jest swojego rodzaju enigmą dla wielu osób — niespecjalnie lubi mówić o sobie i bardzo często sporo wymyśla, opowiadając niestworzone historie o tym gdzie była i co robiła.

Prawda jest jednak taka, że pochodzi z Nantucket, wyspy w stanie Massachusetts. Jej rodzina składa się z dość bogatego ojca, inwestora, i matki — nielegalnej imigrantki, która wyszła za mąż dla wizy, pieniędzy i luksusowego życia.

Dorastając, Lexie nie miała zbyt dobrych wzorców do naśladowania i od zawsze buntowała się, ignorując zakazy swoich rodziców. W kwestii szkoły również było różnie — w większości opuszczała zajęcia, zajmując się innymi rzeczami. Dziewczyna od zawsze miała masę pomysłów nie z tej ziemi. Wciąż pakowała się w kłopoty. Już wtedy rodzice dziewczyny zauważyli, że prawdopodobnie zmaga się ona z ADHD, jako iż bardzo ciężko było jej się skupić. Rodzice, mimo wszystko, wysłali ją na uniwersytet. Będąc na stanowisku jej ojca, sytuacja raczej nie była szczególnie skomplikowana i Lexie jakiś czas później skończyła z dyplomem, kupionym za pieniądze, które jej rodzina wpłaciła w formie dobrowolnych datków na uczelnie. Lexie studiowała aktorstwo.

Jakiś czas później, żyjąc na utrzymaniu rodziców, dziewczynie kompletnie zawrócił w głowie pomysł rekrutacji do służb specjalnych. Jej obsesje wydawały się nieco przysłaniać jej wgląd na sytuację, a słaby stan psychiczny jedynie wszystko potęgował. Kobieta postanowiła wysłać podanie do akademii FBI.

Nie było nic dziwnego w tym, że dziewczyna oczywiście nie przeszła późniejszych testów psychologicznych i nie ukończyła akademii. Mimo to udało jej się zdobyć różne inne umiejętności — w tym podstawowe posługiwanie się bronią.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Potrafi posługiwać się bronią palną.

Słabe strony
  • Patologiczna kłamczucha

  • Zmaga się z różnymi zaburzeniami psychologicznymi, które odziedziczyła po swojej rodzicielce. Jednym z nich jest ADHD.

  • Jest dość wybuchowa, ciężko jest jej logicznie przemyśleć niektóre sytuacja-pierw działa, potem myśli.

bottom of page