top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Zastępca Komendanta Straży Pożarnej

Wiek

35

Wizerunek

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Mężczyzna średniego wzrostu (178cm) o atletycznej budowie ciała (85kg). Ma krótko ścięte, jasno brązowe włosy i z reguły nie utrzymuje zarostu. Jego jasne oczy często spoglądają na świat z nadzieją i radością - nawet w trudnych chwilach. Policzek mężczyzny zdobi dość pokaźna blizna po poparzeniu - podobne można też znaleźć na jego ciele. Nie można mu odmówić urody - Michael jest po prostu przystojny, jednak nigdy nie wykorzystuje tego atutu.

Pochodzenie

Breckenridge

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Mickey całe swoje życie spędził w Breckenridge. 

Był świadkiem śmierci swojego ojca i młodszego brata w wyniku pożaru ich domostwa. To właśnie w tamtym dniu w dzieciństwie poprzysiągł sobie, że nigdy więcej żadna rodzina nie będzie musiała przeżywać tragedii, której on sam doświadczył. W dużej mierze właśnie tamto wydarzenie uformowało to, kim Mickey jest teraz.

Michael był prymusem w szkole, a samotna matka wychowała go na porządnego, młodego mężczyznę. Dbała o to jak mogła i starała się przekazać mu jak najwięcej ważnych wartości, pomimo faktu, że wychowywała go sama i niezbyt im się przelewało.Michael zawsze ustępuje miejsca babciom w autobusie i przepuszcza kobiety w ciąży w kolejce. Jest prawdziwym dżentelmenem, który przytrzyma drzwi wszystkim przechodzącym po nim. Wierzy w wyższe dobro i patrzy na świat przez różowe okulary nawet w chwilach, gdy inni tracą nadzieję. Było to zdecydowanie coś, co pomagało mu przetrwać trudne dzieciństwo i okres dorastania.

Murphy stał się istną gwiazdą miasteczka Breckenridge po tym, jak dołączył do straży pożarnej. Nie ma mieszkańca, który go nie zna i nie kojarzy na ulicy. Za swoje zasługi w Straży pożarnej, został uhonorowany już kilkoma medalami. Miał nawet możliwość transferu do innego miasta z obietnicą awansu, jednak nigdy nie porzucił swej rodzinnej miejscowości, w której dzisiaj może się chwalić stanowiskiem zastępcy kapitana.

Po wybuchu epidemii skrył się w budynku straży pożarnej, gdzie opiekuje się grupką małych dzieci, które udało mu się ocalić. Jedną z tych osób jest córka komendanta, której ojciec tragicznie zginął już w pierwszym dniu, ratując ludzi z wypadku na głównej drodze.


#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Siła - mężczyzna jest bardzo silny i potrafi to wykorzystać

  • Wytrzymałość - lata treningów pozwalają mu na przetrwanie ciężkich warunków dłużej, niż przeciętny Kowalski

  • Skromność - mimo swojej “małej” sławy, nie uważa się za gwiazdę i nie wykorzystuje swojej pozycji

Słabe strony
  • Naiwność - wierzy, że każdy niesie w sobie ziarenko dobra, przez co bardzo łatwo go wykorzystać

  • Dzieci - nie może znieść widoku krzywdy dziecka. Jest gotowy oddać własne życie, byle móc uratować każde maleństwo.

bottom of page