top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Żołnierz Marines

Wiek

35

Wizerunek

Midjourney

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Gaby waży około 68 kilogramów i jest dość dobrze zbudowana. Jej wzrost to 160cm. Ma dość długie, rude włosy, które zwykle związuje w schludnego koka na czubku głowy. Przykłada dość dużo uwagi do swojego schludnego wyglądu, jednak nie przesadza. Bardzo rzadko można ją spotkać makijażu czy nawet cywilnych ubraniach.

Pochodzenie

Orlando

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Gaby pochodzi z Orlando — wychowała się tam razem ze swoim surowym ojcem i trzema siostrami. Panu DeShawn’owi zdecydowanie ciężko było zapanować nad gromadką małych kobiet, jednak większa część z nich wyszła na ludzi. A Gaby zdecydowanie. Od zawsze podchodziła do wszystkiego dość chłodno, kalkulując każdy ruch. Pomagała w opiece nad swoimi siostrami, przyjmując żelazne zasady tatusia — pierw mycie zębów, potem łóżko. Żadnych słodyczy przed obiadem. Była jak jego prawa ręka, wygłaszając to, co ma do powiedzenia reszcie domostwa i organizując reszcie życie.

W szkole również się sprawdziła — była przewodniczącą klasy, miała świetne oceny i dobre perspektywy na późniejsze życie. Jedyne czego jej od zawsze brakowało to ludzi, którymi mogła nazwać przyjaciółmi. Nienawidziła wychodzić poza wcześniej wyznaczone schematy, trzymała się zasad i wolała przeznaczyć swój czas na coś, co w przyszłości jej się najbardziej opłaci.

Jej wymarzonym uniwersytetem był zdecydowanie ten w West Point, gdzie ukończyła stosunki międzynarodowe. Niedługo później wstąpiła do piechoty morskiej. Po przejściu treningu, jak i mając na uwadze jej wcześniejszy pobyt w West Point, otrzymała rangę porucznika.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Wysoka wytrzymałość fizyczna - Gaby przeszła akademie jak i inne wymagające testy. Jest dość wysportowana.

  • Posługiwanie się bronią - Uczyła się strzelać od najlepszych, dlatego też dobrze zna się na posługiwaniu się bronią, strzelaniu i konserwacji. Jednak nigdy wcześniej nie strzelała do żywych obiektów.

Słabe strony
  • Brak prawdziwego doświadczenia na polu walki - Gaby nigdy nie była nigdzie wysłana, nigdy nigdzie nie służyła. Otrzymała swoją rangę głównie dlatego, że skończyła czteroletnie studia.

  • Zbyt sztywno trzyma się zasad - Z uwagi na wychowanie, zasady dla Gabry są jedną z najistotniejszych rzeczy. Bardzo rzadko odstępuje od tej reguły, przez co sporo osób uważa ja za służbistkę.

  • Nie szuka przyjaciół - Gaby nie przepada za innymi, nie jest tutaj (ani nigdzie indziej) by budować relacje z innymi. Nie interesują ją romanse ani przyjaźnie. Woli trzymać się na uboczu i zajmować swoimi sprawami.

  • Chłodna - Została wychowana tak, by budować wokół siebie bariery i nikogo nie dopuszczać. Nie daje się poznać wielu osobom.

bottom of page