top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Właściciel hotelu, złota rączka

Wiek

55

Wizerunek
krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Randall ma aparycje mężczyzny, któremu nie jest obca praca fizyczna. Potrafi się zająć różnymi rzeczami — naprawić je i tak dalej, nawet jeśli wymaga to siły. Jego budowa wynika z wielu lat pracy fizycznej jak i zdrowego stylu życia. Posiada on brązowe włosy, zarost jak i brązowe oczy. Waży on 85 kg i mierzy 176 cm.

Pochodzenie

Breckenridge

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Randall urodził i wychował się w rodzinnym Breckenridge. Od samego początku był on w rodzinnym biznesie hotelowym. Wychował się w tym miejscu, spędził tam większą część swojego dorosłego życia i prawdopodobnie tutaj też umrze.

Jego dzieciństwo było dość szczęśliwe — zawsze o niego dbano i zapewniono mu adekwatną edukację, mimo iż ten od zawsze chciał przejąć rodzinny biznes. Od dziecka chodził wszędzie za swoim ojcem i uczył się fachu — doglądania różnych rzeczy i ich naprawy. W późniejszym czasie jednak przyjął też inne role — był po prostu managerem hotelu. Po kilku latach zajęła się tym jednak jego zmarła żona, Jessica. Poznali się na studiach. Oboje tworzyli idealną parę, która tworzyła to miejsce i dawała mu swojego rodzaju duszę. Goście uwielbiali Jessicę i jak dużo serca wkłada w swoją pracę w hotelu. Oboje mają syna, Landona. Randall od początku nalegał, by wychować go podobnie do wychowania, jakie miał on sam. Wszystko jednak się zmieniło, gdy Jessica zmarła kilka lat temu podczas porodu, zostawiając Landona samego ze swoim ojcem. W późniejszych latach mężczyzna spróbował szukać szczęścia ponownie, biorąc sobie za żonę Rosę. Jednak nawet i to nie zapełniło jego pustki, mimo iż kobieta dogląda spraw w rodzinnym biznesie podobnie jak Jessica. Nigdy nie pogodził się ze stratą ukochanej żony jak i nienarodzonego dziecka.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Wszyscy uwielbiają Randalla, a zasługą tego jest jego charyzma, jak i przyjacielskość. Mimo bólu, który nosi w sercu, stara się pokazać, że są przykładną rodziną.

  • Mężczyzna jest dość dobrze zbudowany i silny. Dba o swoje zdrowie.

  • Randall posiada szeroki wachlarz technicznych umiejętności — potrafi naprawiać różne rzeczy i zna się na samochodach, urządzeniach elektrycznych i tak dalej. Od lat pomaga z takimi rzeczami w hotelu.

Słabe strony
  • Randall jest tyranem — nie przepada za tym, gdy coś nie idzie po jego myśli. Jednak nigdy nie przyzna się do tego publicznie — starając się utrzymać przykładny wizerunek swojej rodziny.

  • Ma problemy z alkoholem — jest uzależniony od swojej ukochanej szklaneczki whisky przed snem.

  • Czasami ciężko mu zaufać innym ludziom.

  • Randall często panikuje i boi się utracić kontrolę nad sytuacją — mimo iż staje się to bardzo często.

  • Ciężko mu skupić na czymś swoją uwagę i doprowadzić niektóre sprawy do końca.

  • Często polega w tej kwestii na swojej żonie, która zawsze wszystko pamięta.

bottom of page