top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Właścicielka Hotelu

Wiek

35

Wizerunek
krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Rosa jest przeciętnie zbudowaną kobietą. Nigdy nie chodziła na siłownie ani nic w tym rodzaju. Mimo to prowadzi dość zdrowy tryb życia, co sprawia, że nie ma ona problemów z nadwagą. Nigdy jednak niczego nie trenowała, więc nie jest ona specjalnie silna. Jest ona ciemniejszej karnacji i posiada krótkie, kręcone ciemne włosy. Ma brązowe oczy i mierzy około 167 cm, przy wadze 60 kg. Obecnie jednak waży nieco więcej, ponieważ jest w zaawansowanej ciąży.

Pochodzenie

Madison

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Rosa pochodzi z Madison w stanie Wisconsin. Wychowała się w dość biednej rodzinie — miała dwóch braci i trzy siostry. Wszyscy klepali biedę i dopiero wyjazd na studia jej starszego brata zmienił coś w całym tym schemacie. Jakiś czas później został on szanowanym prawnikiem, wspomagając rodzinę.

Rodzice Rosy byli uzależnieni od alkoholu i narkotyków, co sprawiło, że w młodości dziewczyna miała dość sporo problemów. Nigdy nie miała nikogo, kto by o nią dbał i wychował ją. Rodzeństwo raczej było zajęte swoimi sprawami, poza tym dziewczyna nie miała z nimi najlepszych kontaktów.

Po ukończeniu szkoły średniej pracowała jako baristka w miejscowej kawiarni. Tak też poznała swojego męża — Randalla, który przyjechał z Breckenridge w celach służbowych i zatrzymał się na kawę. Był on od niej nieco starszy, jednak nie zniechęciło to kobiety — poszła z nim na kolacje, a następnie wylądowali razem w hotelu. Randall był już wtedy wdowcem, a uwaga, jaką dostał od Rosy była mu bardzo potrzebna. Zakochani spotykali się przez następny rok, a następnie Randall poprosił ją o rękę. Wtedy też została macochą Landona — syna Randalla z poprzedniego związku. Dość dobrze odnalazła się w roli właścicielki hotelu, będąc jego menadżerem.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Rosa zna się na opatrywaniu ran — w dzieciństwie często opatrywała swoich braci z uwagi na to, iż byli zaniedbywani przez rodziców. Nigdy nie było czasu, jak i pieniędzy na pomoc medyczną, gdy ktoś się przewrócił.

  • Potrafi gotować — nauczyła się tego w domu. W późniejszym życiu uczęszczała też na różne zajęcia z gotowania, by być w tym lepszą.

  • Bardzo dobrze prowadzi samochód. Potrafi też grać na gitarze i śpiewać.

Słabe strony
  • Rosa jest dość słabej budowy ciała — nie jest wysportowana i od czasu do czasu lubi zasmakować w śmieciowym jedzeniu.

  • Jest indywidualistką — stroni od akceptowania pomocy od innych i ciężko jest wzbudzić jej zaufanie. Uważa, że wszystko najlepiej robić samej — ciężko jest z nią pracować. Zdecydowanie nie jest wymarzonym partnerem w drużynie.

  • Niestety z uwagi na to, że jej rodzice często pili — Rosa stroni od alkoholu. Z tego względu też ma słabą głowę.

bottom of page