top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Tancerka baletowa, hostessa

Wiek

21

Wizerunek

Katherine McNamara

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Sophie jest dość niewielką, drobną kobietą, ważącą około 43 kilogramów. Przy jej wzroście, jakim jest 167 centymetrów, zmaga się ona z niedowagą. Ma jednak dość silne nogi, jest giętka i potrafi się nieźle wyginać -wszystko to dzięki jej przeszłości baletowej. Z drugiej zaś strony, dawne kontuzje często dają o sobie znać i dziewczyna łapie skurcze czy też utyka na nogę.

Długie, rude loki, często związuje w wysoki kucyk lub kok.

Pochodzenie

Boise

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Sophie wychowała się w małym miasteczku w Idaho. Niespecjalnie lubi mówić o swojej rodzinie czy pochodzeniu — wręcz się tego wstydzi. Rodzice dziewczyny nigdy nie poświęcali jej zbyt wiele czasu — jej ojciec pracował w lokalnym sklepie na stacji benzynowej, matka zaś była fryzjerką. W wolnych chwilach dziewczynka uczęszczała na lokalne zajęcia z baletu prowadzone na sali gimnastycznej w szkole publicznej. Była to jedyna rzecz, która rzeczywiście sprawiała jej radość, jak i pozwalała zapomnieć o trudach życia codziennego.

Dla Sophie jej prawdziwe życie zaczęło się wtedy, gdy wyjechała z rodzinnego domu do szkoły baletowej w Nowym Jorku, gdzie spędziła następne kilka lat swojego życia. Stypendium w prestiżowej placówce zdecydowanie pomogło jej wyrwać się z biedy, jak i patologii, jakiej uświadczyła w rodzinnych stronach. Do dziś nie posiada ona kontaktów z rodziną. Gdy uczęszczała do szkoły, zatrudniła się w barze, by dorobić sobie na drobne wydatki. Na całe szczęście placówka, do której chodziła, pokryła sporo kosztów związanych z zakwaterowaniem, jak i samymi zajęciami.

Jakiś czas po ukończeniu szkoły udało jej się znaleźć zatrudnienie w głównym teatrze w Nowym Jorku, odgrywając poboczne role. Nigdy nie przyszło jej dostać jakiejś większej, przez co dość często popadała w długi — spłacenie mieszkania w centrum, jak i życie, jakie chciała prowadzić, niespecjalnie pokrywał się z jej zarobkami. Ponadto teraz nie dostawała już żadnego stypendium ani niczego takiego. Ratunkiem od biedy, której tak bardzo się bała, okazała się ryzykowna praca hostessy w jednym w barów. Wysokie zarobki, napiwki i sporo klientów z różnych środowisk sprawiły, że dziewczyna szybko znalazła sobie bogatego partnera. Hayden nie był szczególnie dla niej interesujący, jednak dzięki tej relacji była w stanie uczęszczać na długie treningi baletowe, przygotowując się do kolejnych ról. Wszystko jednak odmieniło się, gdy we wrześniu wybrała się na mały wyjazd w towarzystwie ukochanego do Kolorado.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Atletyczna budowa ciała, giętkość.

  • Nie boi się ubrudzić sobie rąk i pnąc się do celu.

Słabe strony
  • Brak umiejętności posługiwania się jakąkolwiek bronią — niezbyt potrafi się też ogólnie obronić.

  • Przez niską wagę ciała, która była wynikiem jej baletowej kariery, jest bardzo drobna i mało wytrzymała.

  • Podczas pracy nabawiła się kilku urazów nóg, które czasami się odzywają i wymagają rozciągania.

bottom of page