top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Żołnierz Marines

Wiek

21

Wizerunek

Midjourney

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Rio ma około 160cm wzrostu i waży około 56kg. Budowa jego ciała zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia - zresztą, od zawsze był dość chuderlawy. Trening Marines nie zmienił go szczególnie, a jedynie zarysował na jego ciele kilka mięśni tu i tam, których wcześniej zdecydowanie tam nie było. Mimo to jednak nie jest on specjalnie silny.

Pochodzenie

Madison

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Richard, pseudonim Rio, pochodzi z dość biedniejszej części Florydy - Madison. Wychował się tam ze swoją matką i czwórką rodzeństwa. W jego rodzinie raczej się nie przelewało, a cała szóstka mieszkała w dwóch przyczepach znajdujących się na jednym z większych pól. Większość dzieciństwa spędził bawiąc się z dzieciakami sąsiadów i wpadając w kłopoty. Gdy przyszedł właściwy czas, chłopak poszedł do szkoły. Tam wszystko się odmieniło, ponieważ nareszcie poznał ludzi, którym zależy na jego edukacji i rozwoju. Cóż, oczywiście w takim miejscu jak Madison, szkoła nie była najlepsza, jednak mimo to było tam kilkoro nauczycieli, którym naprawdę zależało na dobru uczniów. Potrafili wysłuchać, zmotywować i popchnąć wyżej. To było coś, czego Rio rzeczywiście potrzebował w swoim życiu - perspektyw i kogoś, kto w niego uwierzy. Spędzał dość sporą część swojego dnia w szkole - oczywiście na przekór matce, która wymagała od niego pomocy w kwestii opieki nad resztą rodzeństwa.

W pewnym momencie jednak jego świat się zwalił. Po skończeniu szkoły średniej jak i napisaniu wszystkich potrzebnych egzaminów, Rio nie mógł dostać się na żadne studia ze stypendium. Nie było go stać. Oczywiście miał dobre wyniki w nauce, jednak okazało się, że to nie wszystko. Jego rodzina nigdy nie założyła funduszu na poczet jego edukacji ani niczego takiego, ponadto nie kwalifikował się na żadne stypendium - te naukowe wymagały o wiele więcej, niż uczeń z Madison mógł osiągnąć. Dobrze mu szło, jednak nie był też prawdziwym geniuszem.

Chcąc idąc dalej ścieżką edukacji, zdecydował się na wstąpienie do wojska Marines. Głównie ze względu na to, że po ukończeniu służby, będą przysługiwały mu pieniądze, dzięki którym będzie w stanie opłacić swoje studia. Po ukończeniu treningu w Fort Knox pozostały mu dwa lata służby. Mężczyźnie jednak nie było dane wyjechać do żadnej z baz, ponieważ wybuchła epidemia.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Podstawy walki - Rio potrafi walczyć wręcz, jednak posiada on jedynie podstawy

  • Posługiwanie się bronią - Rio zna podstawy posługiwania się bronią palną, jednak nie miał zbytnio okazji by przetestować swoje umiejętności.

Słabe strony
  • Kiepskie zdrowie, chorobliwy - Z uwagi na jego wychowanie i przeszłość, nie był on zbyt często u lekarzy. Cierpi na różne przewlekłe dolegliwości, ponadto bardzo łatwo choruje.

  • Pesymista, łagodny - do tej pory przeraża go fakt, że musiał iść do wojska, by móc później kontynuować swoją edukację. Niezdolny do przemocy, ponadto już dawno stracił wiarę w ten świat i jakiekolwiek dobro.

  • Zamknięty w sobie - Rio nie lubi o sobie opowiadać ani poznawać nowych ludzi.

bottom of page