top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Leśniczy

Wiek

32

Wizerunek

Concept art by dylanchoonhachat

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Tammy mierzy sobie 164 centymetry wzrostu i waży około 80 kilogramów. Ma długie, brązowe włosy jak i oczy w tym samym kolorze. Mało kiedy jej fryzura różni się od zwykłej kitki na czubku głowy lub koka. Jednak jej włosy są dość długie jak i bardzo zdrowe — dlatego też często, gdy je rozpuszcza, ludzie dziwią się, że chowa takie cudo.

Raczej nie posiada żadnych szczególnych znaków prócz blizny w okolicach prawego ucha, która wynika z bójki z jej byłym mężem. Tam jednak niespecjalnie chętnie o tym opowiada. Nie wygląda na osobę, która spędza długie godziny na siłowni, ponadto jest lekko przy kości. Niespecjalnie jednak się tym przejmuje i zwykle ubiera się tak, jak jej wygodnie. Najczęściej można ją spotkać w znoszonych jeansach, białym T-shircie i koszuli flanelowej. Nie należy ona do osób, które dbają o modę, więc zwykle nosi praktycznie ubrania.

Pochodzenie

Breckenridge

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Tammy wychowała się w Breckenridge. Jej dzieciństwo było szczęśliwe i raczej dość spokojne — była jedynaczką, a jej rodzice zawsze poświęcali jej sporo czasu, nigdy nie miała w głowie jakichś wielkich buntów.

Gdy ukończyła szkołę w mieście, zaczęła przelotnie pracować w różnych hotelach czy kawiarniach w miasteczku. Nigdy jednak nie została nigdzie na dłużej — głównie przez to, że Breckenridge poza sezonem jest dość puste. Poza tym mieszkała z rodzicami, więc jakieś ewentualne pieniądze i tak szły na jej prywatne wydatki.

Gdy miała 21 lat, wyszła za mąż za swojego chłopaka ze szkoły średniej. Philipa. Wtedy też wyprowadziła się od rodziców i dwójka zamieszkała w domu rodziny jej męża w miasteczku. Kilka lat później dorobiła się dwójki dzieci — Sam i Gregory’ego.

Sytuacja jednak dość diametralnie się zmieniła, gdy dzieciaki były nieco starsze, ponieważ sporo poróżniło Tammy i Philipa. Zdecydowali, że nie pasują do siebie tak bardzo jak początkowo zakładali. Zdrada jedynie przypieczętowała ich rozwód i separacje. Podczas procesu przypadł jej dom, a jej były mąż zdecydował wyprowadzić się do Denver wraz z synami. Ona sama zaś rzuciła spokojne życie w miasteczku i podjęła pracę jako leśniczy w lasach Breckenridge. Całe lato aż do późnej jesieni spędza w chacie w lesie, doglądając ewentualnych pożarów i dbając o okoliczną przyrodę.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Tammy potrafi dość dobrze gotować.

  • Tammy zna lasy Breckenridge jak własną kieszeń — ze względu na naturę swojej pracy, oczywiście. To samo tyczy się ogólnej znajomości lasów i przyrody — wie, jakie grzyby mogą być jadalne, a jakie nie. Fauna i flora to jej chleb powszedni.

Słabe strony
  • Nie potrafi posługiwać się bronią i jest dużą przeciwniczką koła łowieckiego w miasteczku.

  • Pomimo spędzania sporej ilości czasu na łonie przyrody, Tam ma dość słabą kondycję. Nieszczególnie dba o swój styl życia i lubi niezdrowo się odżywiać.

  • Tammy jest zwykle bardzo niezdecydowana i ciężko jej przystać przy swoich wyborach. Nie lubi angażować się w różne rzeczy, nienawidzi gdy coś niesie za sobą jakieś bardziej długoterminowe zobowiązania. Jest taką wolną duszą.

bottom of page