top of page
#1_vikyvampirs90.png
pngegg (2).png
pngegg (1).png
Untitled_edited.jpg
Zawód

Pracownik poczty

Wiek

61

Pochodzenie

Breckenridge

Wizerunek

Concept art by Michael Kutsche

krew.png
pngegg (7).png
Aparycja

Willhelm to około sześćdziesięcioletni mężczyzna. Jego postura oczywiście też na to wskazuje — jest on dość kruchy, a czasami sprawia nawet wrażenie obolałego. Mierzy on około metr siedemdziesiąt, a jego waga wskazuje na lekką niedowagę, co czasami zdarza się w jego wieku. Ma on dość długie, siwe włosy — prawdopodobnie geny w jego rodzinie całkiem mu sprzyjają, ponieważ nie stracił on jeszcze swojej bujnej czupryny w całości.

plama2.png
Opis
#6_vikyvampirs90.png

Wilhelm pochodzi z Breckenridge — tutaj się urodził i wychował. Również uczęszczał tutaj do szkoły, by później wyjechać na studia do Denver, by studiować filozofie. Jego rodzice od zawsze wspierali go w jego pasjach, a w przyszłości nawet pomogli wydać kilka książek w tym właśnie temacie. Wilhelm miał wtedy około dwudziestu-kilku lat i wciąż był młodym studentem. Nauczyciele na uniwersytecie byli zafascynowani młodym mężczyzną, jego elokwencją i talentem do opisywania wewnętrznych przemyśleń. Niedługo po ukończeniu studiów, Will zdecydował się zostać na uczelni, by dołączyć do grona wykładowców.

Jakiś czas później poznał on Carmen-młodą pisarkę książek dla dzieci. Zamieszkali razem w Denver po kilku latach związku. Pobrali się niedługo później, jednak nigdy nie doczekali się potomstwa.

Gdy Wilhelm stwierdził, że ma dość nauczania na uniwersytecie i przeszedł dość szybko na emeryturę. Carmen, wraz z nim przeprowadziła się do Breckenridge, gdzie wciąż kontynuowała swoją pisarską karierę.

Później zaś, by zabić nudę na stare lata, zatrudnił się na poczcie, gdzie pracował aż do wybuchu apokalipsy.

#5_vikyvampirs90.png
pngegg (1).png
plama2.png

Mocne strony
  • Mężczyzna ma dość sporą wiedzę akademicką z zakresu filozofii.

Słabe strony
  • Will jest dośc słaby fizycznie, głównie ze względu na swoje lata, jednak nigdy też nie był jakoś specjalnie w formie.

bottom of page