top of page

Wzór Karty Postaci

444fff4c7e51a980d36f7b820fc2f0ce.jpg

Zdjęcie postaci:

Imię i nazwisko:

Wiek:

Aparycja:

Powiązane postacie/Relacje (można dodać jako osobna wiadomość): 

Zawód:

Pochodzenie:

Historia:

Inne/Ciekawostki (opcjonalne):

Ekwipunek:

Słabe & mocne strony:

Wizerunek:

Krótki opis (jedno zdanie):

Cytat:

Statystyki:

Siła:

Zręczność:

Wytrzymałość:

Inteligencja:

Charyzma:

Zmysły:

Informacja

Ostatnio zauważyliśmy niepokojący trend tworzenia postaci idealnie dostosowanych pod realia apokalipsy — rozumiemy, że wszyscy chcecie mieć przydatne postaci, ale zachowajmy granice zdrowego rozsądku!

 

Jest to bardzo mało prawdopodobne, by w grupie ocalałych znajdowały się tylko osoby z backgroundem militarnym, zawodowi sportowcy, studenci z Harvardu i świetni mechanicy. 

 

Dlatego apelujemy o zdrowy rozsądek przy planowaniu postaci. Większość osób, które mieszkają lub przyjeżdżają do Breckenridge to po prostu zwykli ludzie i w takie społeczeństwo chcielibyśmy tutaj celować.

Imię i nazwisko

Imię i nazwisko naszej postaci, można też dodać pseudonim.

Wiek

Wiek naszej postaci. Można po prostu wpisać cyfrę lub dopisać, kiedy ma urodziny.

Aparycja

Chodzi tutaj głównie o budowę ciała naszej postaci — jej wzrost, wagę i tak dalej. 

Zawód

Czym zajmowała się wcześniej nasza postać.

Pochodzenie

Skąd pochodzi nasza postać, gdzie się wychowała — kraj, miasto itp.

Historia

Historia postaci — jak przebiegało jej życie, czym się zajmowała itp. Pamiętajcie, żeby opisać ją tak, by zgadzała się z wcześniej opisaną aparycją i punktami. Jeśli jakaś postać nigdy nie była np. specjalnie wysportowana czy inteligentna, dlaczego ma takie a takie statystyki? Co do końcówki historii, która pokryje dni, które wydarzyły się już na fabule — czyli co wasza postać robiła w pierwszych dniach apokalipsy — prosimy o kontakt z administracją. Wymyślimy coś razem.

Inne/Ciekawostki

Opcjonalne informacje, które nie pasują do innych rubryk.

Ekwipunek

Przedmioty, z którymi wasza postać zacznie rozgrywkę. Muszą pokrywać się z historią! Wiadomo, jeśli dołączacie do rozgrywki później, to nie ma nic dziwnego w tym, że wasza postać ma przy sobie jakiś rodzaj broni.

Słabe & mocne strony 

Wady i zalety waszej postaci. Cechy charakteru, sprawy zdrowotne, zatargi z innymi postaciami i tak dalej. Jednak starajmy się nie skupiać tylko na charakterze, ponadto owe cechy muszą się  równoważyć.

Wizerunek

Kto użycza wizerunku naszej postaci? Proszę, wpiszcie imię i nazwisko aktora/aktorki lub pochodzenie artworka, którego używacie. Nie, nie akceptujemy „źródło: Internet". Przed wyborem wizerunku, radzimy rzucić okiem na stronę z wizerunkami.

Krótki opis

Jedno zdanie, które opisze waszą postać.

Cytat

Cytat, który opisze waszą postać. Niezbyt długi, więc jeśli ktoś wyśle mi całość Pana Tadeusza, to nie zaakceptuje.

Statystyki

Rozdawanie statystyk jest określone na stronie mechaniki.

Formularz Zgody

Consent Form, czyli formularz zgody jest coraz częściej stosowanym narzędziem przez Mistrzów Gry w celu dostosowania rozgrywek do Waszych potrzeb i lęków. Wiemy, że każdy gracz jest inny i jego oczekiwania co do rozgrywek mogą się rysować w różnorodny sposób.

 

Nasza gra wiąże się z ciężkimi tematami, które nie dla każdego mogą być przyjemne. Takie rzeczy jak śmierć i obrażenia są nieuniknione, jednak gwarantujemy, że staramy się dostosować treści w wątkach pisanych z Waszymi postaciami w taki sposób, by te nie poruszały tematów dla Was wrażliwych. W tym właśnie ma nam pomóc obecny formularz.

Wszystkie umieszczone przez Ciebie informacje są do wglądu wyłącznie dla Mistrzów Gry i prosimy o wypełnienie go przed dołączeniem do rozgrywki.

bottom of page